fbpx

Artykuł

Praca – jak znaleźć jej sens?

Kiedy możesz czuć, że Twoja praca ma sens?

Zawsze do każdej powierzonej pracy wkładałam całe serce, zaangażowanie. Nie uznaję półśrodków.

Od kiedy prowadzę swoją Kancelarię słowo ZAANGAŻOWANIE nabrało jeszcze większego znaczenia.

Ma to przełożenie zarówno w obsłudze klientów, uczęszczaniu na szkolenia, ciągłego analizowania zmian podatkowych, wyciągania esencji z tych zmian i informowania klientów o niezbędnym minimum. Wiem, że większość z Was po to ma nas, abyście nie musieli się zagłębiać w szczegóły. Dlatego staramy się kompresować informacje i przekazywać tylko to co konieczne. 💥 A zmian ustawodawca nam ostatnio nie szczędzi.

Kiedy możemy się czuć spełnieni?

✅ Na przykład wtedy, kiedy to inne, cenione na rynku biuro rachunkowe z racji niedyspozycji zdrowotnej (szpital) zwróciło się właśnie do nas z prośbą o pomoc i zamknięcie ich roku podatkowego. Poprosili nas o to z odpowiednim wyprzedzeniem, my mogliśmy się do tego przygotować, a jednocześnie pomóc.

To bardzo cieszy, kiedy osoba, która przez dziesiątki lat zajmowała się dokładnie tym samym co my, robiła to bardzo starannie, obdarzyła nas zaufaniem. Teraz tym bardziej czuję, że to co robimy ma sens.

✅ Wtedy, kiedy klient odchodzi z uwagi na to, że inne biuro zaproponowało niższą cenę, a po jakimś czasie dzwoni i pyta “czy przyjmiemy z powrotem syna marnotrawnego”.

✅ Również wtedy, kiedy w sytuacji kryzysowej i stresowej wspieramy się wzajemnie i wychodzimy z tego z sukcesem i uśmiechem na ustach, wiedząc, że tylko razem przezwyciężymy wszystko i w tym miejscu dziękuję mojemu wspaniałemu zespołowi 👏 🥇

W zeszłym tygodniu szkoliliśmy się całym zespołem ze zmian podatkowych, specjalizowaliśmy się również w obsłudze spółek z o.o. komandytowych.

Natomiast ostatni weekend to był raj dla mojej duszy. Spędziłam go na szkoleniach z moim mentorem. Czy warto go mieć? Oczywiście. Dzięki temu możesz rosnąć, układać plan, sukcesywnie go realizować i nie popełniać w trakcie wielu błędów. Wszystkich błędów nie unikniemy, jednak wiele sytuacji można przewidzieć, zaplanować, zawczasu zareagować. Panuje wtedy spokój, harmonia i z góry założony plan działania, który pomaga konsekwentnie realizować cel. W tym miejscu dziękuję Kamili Rowińskiej. 💕

Życzę wszystkim miłego i słonecznego weekendu. U mnie zapewne znów będzie szkoleniowo-mentalnie 😀👌

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Email

Kategorie

Najczęściej czytane:

Polub nas

Odbieraj najnowsze artykuły

Zasubskrybuj do naszego newslettera i odbieraj najświeższe informacje ze świata biznesu prosto do swojej skrzynki.

My nie spamujemy.
Dostarczamy tylko wartościowe informacje.