fbpx

O firmie

O firmie

Doświadczenie od 2002 roku

Kancelaria Kubiak powstała z połączenia pasji i kompetencji.

Świadczymy doradztwo podatkoweusługi księgowe w Gdańsku oraz prowadzimy księgowość online dla firm i organizacji na terenie całego kraju. Zajmujemy się profesjonalną obsługą spółek prawa handlowego, Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej, organizacji pozarządowych i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. 

Jesteśmy gotowi przyjąć nawet najtrudniejsze sprawy i z pełnym zaangażowaniem bronić interesów naszych klientów. Dzięki temu Kancelaria cieszy się bardzo dobrą opinią, którą mogą Państwo sprawdzić w wyszukiwarce Google.

Jesteśmy nastawieni na długoterminową współpracę, nie wahamy się jednak gdy potrzebują Państwo natychmiastowej pomocy.

„Kocham Gdańsk, księgowość jest moją pasją i sposobem na życie. Założyłam kancelarię, by pomagać gdańskim przedsiębiorcom. To była świetna decyzja, dzięki której dziś prowadzę księgowość ponad 150 podmiotów z całego kraju.”

Agnieszka Larysa Kubiak

Szef Kancelarii Księgowej

„Kocham Gdańsk, księgowość jest moją pasją i sposobem na życie. Założyłam kancelarię, by pomagać gdańskim przedsiębiorcom. To była świetna decyzja, dzięki której dziś prowadzę księgowość ponad 100 podmiotów z całego kraju.”

Agnieszka Larysa Kubiak

Właściciel

Świadczymy najwyższej jakości usługi które spełniają oczekiwania naszych klientów

0 +
Klientów
0 %
Satysfakcji
rok
Doświadczenie od
5/5

Same 5 Gwiazdki

Kim jesteśmy

Agnieszka Larysa Kubiak

Księgowość. Moja praca, życie, pasja. Od samego początku wiedziałam, że w tym właśnie kierunku potoczy się moja kariera. Tam gdzie inni poddawali się pod naporem zawiłych obliczeń, ja wprowadzałam porządek i ład. O swojej przyszłości zdecydowałam wybierając liceum o profilu ekonomicznym. W wieku kilkunastu lat doskonale wiedziałam już czym chcę się zajmować i miałam pewność, że będę w tym dobra.
W prowadzeniu księgowości znalazłam sposób, by się rozwijać, zarabiać, ale też pomagać wszystkim tym, których obowiązki księgowe przyprawiały o ból głowy. Kontynuowałam edukację w Wyższej Szkole Społeczno-Ekonomicznej w Warszawie. Potem ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim, oczywiście z rachunkowości. Wtedy też zdecydowałam związać się z tym miastem na stałe.
Jednocześnie pracowałam i zdobywałam doświadczenie zawodowe. Szybko zostałam księgową, potem jako samodzielna księgowa współpracowałam z kancelarią doradcy podatkowego. Założenie własnej firmy było dla mnie zupełnie naturalnym, kolejnym krokiem w rozwoju osobistym.
Bynajmniej jednak nie ostatnim. Zostałam członkinią Stowarzyszenia Księgowych, potwierdziłam swoje kompetencje podczas egzaminu organizowanego przez Centrum Informacji Księgowej. Starannie dobierałam kolejne osoby do mojego zespołu i rozwijałam działalność.
Zostałam również sygnatariuszem kodeksu etyki w rachunkowości wpisanym na Listę Sygnatariuszy prowadzoną w Biurze Zarządu Głównego Stowarzyszenia Księgowych w Polsce pod patronatem Komisji Etyki – nr ewidencyjny A-2441.
Dziś jestem pracodawcą, cieszę się świetną renomą jako księgowa, stale dokształcam się i zapewniam spokojny sen ponad 150 przedsiębiorcom.

Natalia Rosada

Doradca podatkowy 

nr wpisu 13942

Absolwentka międzywydziałowego kierunku studiów „Podatki i doradztwo podatkowe” na Uniwersytecie Gdańskim. Pracę magisterską pt.: „Preferencyjne opodatkowanie transakcji wewnątrzwspólnotowych a poziom strat fiskalnych w latach 2015-2020” napisałam w Katedrze Prawa Finansowego Wydziału Prawa i Administracji.

Od kilku lat moja praca zawodowa koncentruje się wokół doradztwa podatkowego oraz księgowości. W obszarze moich szczególny zainteresowań znajduje się podatek VAT, CIT, PIT oraz prawo spółek handlowych. 

Skrupulatnie śledzę nowości pojawiające się w obszarze podatków. Jestem autorką publikacji z zakresu prawa podatkowego. Prywatnie pasjonatka literatury, dalekich podróży i włoskiej kuchni.

W przystępny sposób potrafię wyjaśnić wszelkie zawiłości prawa podatkowego by dzięki temu ułatwić prowadzenie biznesu przedsiębiorcom. Interes podatnika jest dla mnie zawsze na pierwszym miejscu.

Sandra Anna Warda

Jestem radcą prawnym. Moim celem zawodowym jest pomoc w rozwiązywaniu problemów prawnych oraz zapewnienie, że działalność gospodarcza, którą prowadzą moi klienci jest zgodna z obowiązującymi przepisami prawnymi.
Jestem właścicielem kancelarii radcy prawnego, współpracującej z Kancelarią Usług Księgowych Agnieszki Larysy Kubiak.
Prowadzona przeze mnie kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną przedsiębiorcom i klientom indywidualnym, także w trybie zdalnym.

Jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku. Odbyłam aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Złożyłam egzamin zawodowy kończący aplikację z jedną z dziesięciu najlepszych lokat na roku.
Ukończyłam prawo na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Gdańskim. Jestem także absolwentem studiów podyplomowych na kierunku prawo podatkowe Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku.
Biegle władam językiem angielskim, w tym angielskim prawniczym.

Posiadam wieloletnie, bogate doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców z różnych sektorów gospodarki. W swojej dotychczasowej praktyce świadczyłam pomoc prawną na rzecz podmiotów między innymi z branży paliwowej, transportowej, medycznej, budowlanej czy produkcyjnej.
Prowadzona przeze mnie kancelaria świadczy pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, w tym prawa spadkowego, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego, prawa karnego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zapewniam pełne doradztwo prawne, reprezentację w postępowaniach sądowych, administracyjnych i egzekucyjnych, jak również udzielam porad prawnych przy zakładaniu działalności gospodarczej i spółek oraz przekształcaniu formuły ich działania.
Świadczę usługi prawne skierowane zarówno do przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych.

Dr Danuta Maria Boike

Moja przygoda z rachunkowością rozpoczęła się w latach 90 ubiegłego wieku i trwa do dnia dzisiejszego. Wieloletnia główna księgowa, nauczycielka rachunkowości w szkole średniej, adiunkt uczelni wyższej prowadząca  wykłady i ćwiczenia z przedmiotów z rachunkowości, podatków i finansów. Jestem członkiem Zarządu Stowarzyszenia Księgowych – Oddział Okręgowy w Gdańsku. Posiadam świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 47643/2010.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, gdzie uzyskałam tytuł naukowy doktora nauk społecznych, studia doktoranckie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, studia magisterskie na kierunku rachunkowości i finanse w Akademii Morskiej. Autorka prac z zakresu kwestii finansowych polityki zdrowotnej.

Doświadczenie w pracy zawodowej zdobywałam współpracując z podmiotami gospodarczymi prowadząc księgi rachunkowe w branżach usługowych, handlowych, produkcyjnych.

Pełnię w kancelarii funkcję audytora ksiąg handlowych.

 

 

dr Marta Skowrońska

doradca podatkowynr wpisu 13785

Jestem z wykształcenia prawnikiem, doktorem nauk prawnych. Prawem podatkowym zawodowo zajmuję się już prawie 20 lat co sprawia, że patrzę na ciągłe jego zmiany z dużym spokojem, który staram się przekazywać swoim Klientom. Kilkunastoletnie doświadczenie pracy na uniwersytetach i w szkołach wyższych w całej Polsce, pozwala mi cierpliwie
i w zrozumiały sposób wyjaśniać Klientom zawiłości polskiego sytemu podatkowego. Priorytetowo traktuję pomysły biznesowe swoich Klientów, starając się proponować takie rozwiązania, które będą gwarantować bezpieczeństwo prawne prowadzonej działalności.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, gdzie uzyskałam stopień naukowy doktora nauk prawnych. Jestem autorką publikacji naukowych z zakresu prawa podatkowego. Posiadam kwalifikacje księgowego potwierdzone Certyfikatem księgowego wydanym przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy
w Lublinie.

W ramach prowadzonej przez siebie Kancelarii Doradcy Podatkowego zajmuję się
w szczególności opodatkowaniem dochodów z zagranicy, sukcesją podatkową, skutkami podatkowymi obrotu nieruchomościami oraz opodatkowaniem spadków i darowizn.

Reprezentuję Klientów w postępowaniach przed organami podatkowymi oraz przed sądami administracyjnymi. Przygotowuję wnioski o indywidualne interpretacje przepisów prawa podatkowego oraz skargi. Świadczę usługi prawno-podatkowe skierowane zarówno do przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych.

Zuzanna Umińska

Doradca podatkowynr wpisu 13169

Od 2010 roku zgłębiam tajniki skomplikowanego polskiego systemu podatkowego. Swoją karierę zawodową zaczynałam jako pracownik samorządowych organów podatkowych, kontynuując ją następnie w organach kontroli skarbowej i celno – skarbowej. Z uwagi na moje wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kontroli, naturalnym było dla mnie, że jako doradca podatkowy będę się specjalizować w reprezentowaniu przedsiębiorców w sporach przed organami i sądami administracyjnymi. Obecnie zajmuję się budowaniem pozytywnego i bezpiecznego otoczenia podatkowego w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw oraz kreowaniem racjonalizatorskich rozwiązań obciążeń podatkowych. Współpracuję z firmami szkoleniowymi o zasięgu krajowym, jeżdżę po całej Polsce szkoląc księgowe, pracowników działów finansowych, przedsiębiorców, kandydatów na doradców podatkowych i pozostałych miłośników podatków. Jestem wykładowcą akademickim w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Jako prawnik z wykształcenia, łączę w swojej pracy elementy prawa i podatków. Specjalizuję się w prawie procesowym oraz podatku od towarów i usług.

Zuzanna Umińska
Ewelina_Skwierczynska

dr Ewelina Skwierczyńska

Licencjonowany doradca podatkowy; doktor nauk prawnych w dziedzinie prawa w specjalizacji prawo finansowe; założyciel TAX-ES Kancelarii doradztwa podatkowego z Wrocławia. Ekspert podatkowy posiadający kilkunastoletnie doświadczenie w stosowaniu polskiego i międzynarodowego prawa podatkowego. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących podatku od towarów i usług, podatkowych optymalizacji działalności badawczo-rozwojowej, reorganizacji działalności gospodarczych każdej wielkości oraz rozliczeń podatkowych podmiotów prawa publicznego, w tym samorządowego. Oprócz stałej obsługi Klientów Kancelarii jest autorką kilkudziesięciu publikacji z zakresu prawa podatkowego, w tym publikacji recenzowanych i punktowanych przez Ministerstwo Finansów oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Stale uczestniczy w konferencjach i webinariach na całym świecie podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe. Wykładowca akademicki, prowadząca studia podyplomowe na Uniwersytecie Wrocławskim i Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Trener podatkowy i Partner wielu podmiotów rynku usług doradztwa podatkowego oraz specjalistycznych kancelarii prawnych.

O nas

Dlaczego warto nam zaufać

Doświadczenie

Doświadczenie zdobywane od 2002 roku w prowadzeniu księgowości zróżnicowanych branż. Wykwalifikowany zespół, który bierze udział w szkoleniach, aby być na bieżąco z aktualnymi przepisami.

Kompleksowość

Kompleksowo obsługujemy zarówno dział księgowy, kadrowo-płacowy. Współpracujemy ze specjalistami w zakresie prawa, szkoleń BHP, medycyny pracy oraz serwis IT. Pomagamy w zakładaniu działalności gospodarczej i spółek.

Zaangażowanie

Jesteśmy zaangażowani w każdą prowadzoną przez nas firmę. Pomagamy, doradzamy. Każdy klient traktowany jest indywidualnie.

Ubezpieczenie

Nasza Kancelaria posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Kwalifikacje

Studia wyższe, studia podyplomowe, a także dziesiątki szkoleń, które pozwalają świadczyć usługi księgowe na najwyższym poziomie.