fbpx

O firmie

O firmie

Doświadczenie od 2002 roku

Kancelaria Kubiak & Radwan powstała z połączenia pasji i kompetencji.

Świadczymy doradztwo podatkoweusługi księgowe w Gdańsku oraz prowadzimy księgowość online dla firm i organizacji na terenie całego kraju. Zajmujemy się profesjonalną obsługą spółek prawa handlowego, Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej, organizacji pozarządowych i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. 

Jesteśmy gotowi przyjąć nawet najtrudniejsze sprawy i z pełnym zaangażowaniem bronić interesów naszych klientów. Dzięki temu Kancelaria cieszy się bardzo dobrą opinią, którą mogą Państwo sprawdzić w wyszukiwarce Google.

Jesteśmy nastawieni na długoterminową współpracę, nie wahamy się jednak gdy potrzebują Państwo natychmiastowej pomocy.

„Kocham Gdańsk, księgowość jest moją pasją i sposobem na życie. Założyłam kancelarię, by pomagać gdańskim przedsiębiorcom. To była świetna decyzja, dzięki której dziś prowadzę księgowość ponad 150 podmiotów z całego kraju.”

Agnieszka Larysa Kubiak

Szef Kancelarii Księgowej

Kancelaria Kubiak & Radwan

„Kocham Gdańsk, księgowość jest moją pasją i sposobem na życie. Założyłam kancelarię, by pomagać gdańskim przedsiębiorcom. To była świetna decyzja, dzięki której dziś prowadzę księgowość ponad 100 podmiotów z całego kraju.”

Agnieszka Larysa Kubiak

Właściciel

Świadczymy najwyższej jakości usługi które spełniają oczekiwania naszych klientów

0 +
Klientów
0 %
Satysfakcji
rok
Doświadczenie od
5/5

Same 5 Gwiazdki

Kim jesteśmy

Agnieszka Larysa Kubiak

Księgowość. Moja praca, życie, pasja. Od samego początku wiedziałam, że w tym właśnie kierunku potoczy się moja kariera. Tam gdzie inni poddawali się pod naporem zawiłych obliczeń, ja wprowadzałam porządek i ład. O swojej przyszłości zdecydowałam wybierając liceum o profilu ekonomicznym. W wieku kilkunastu lat doskonale wiedziałam już czym chcę się zajmować i miałam pewność, że będę w tym dobra.
W prowadzeniu księgowości znalazłam sposób, by się rozwijać, zarabiać, ale też pomagać wszystkim tym, których obowiązki księgowe przyprawiały o ból głowy. Kontynuowałam edukację w Wyższej Szkole Społeczno-Ekonomicznej w Warszawie. Potem ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim, oczywiście z rachunkowości. Wtedy też zdecydowałam związać się z tym miastem na stałe.
Jednocześnie pracowałam i zdobywałam doświadczenie zawodowe. Szybko zostałam księgową, potem jako samodzielna księgowa współpracowałam z kancelarią doradcy podatkowego. Założenie własnej firmy było dla mnie zupełnie naturalnym, kolejnym krokiem w rozwoju osobistym.
Bynajmniej jednak nie ostatnim. Zostałam członkinią Stowarzyszenia Księgowych, potwierdziłam swoje kompetencje podczas egzaminu organizowanego przez Centrum Informacji Księgowej. Starannie dobierałam kolejne osoby do mojego zespołu i rozwijałam działalność.
Zostałam również sygnatariuszem kodeksu etyki w rachunkowości wpisanym na Listę Sygnatariuszy prowadzoną w Biurze Zarządu Głównego Stowarzyszenia Księgowych w Polsce pod patronatem Komisji Etyki – nr ewidencyjny A-2441.
Dziś jestem pracodawcą, cieszę się świetną renomą jako księgowa, stale dokształcam się i zapewniam spokojny sen ponad 150 przedsiębiorcom.

Andrzej Radwan-Wiński

Doradca podatkowy, prawnik, wykładowca akademicki. 

W swojej karierze pracowałem w czołowych kancelariach prawnych regionu.

Specjalizuję się w reprezentacji podatników w sporach z organami podatkowymi.

Doradzam przedsiębiorcom działającym w branżach: deweloperskiej, budowlanej, hotelarskiej, gastronomicznej, energetycznej, produkcyjnej, leczniczej – w zakresie działalności krajowej oraz transgranicznej.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w reprezentacji podatników przed organami podatkowymi w toku postępowań, kontroli podatkowych, kontroli celno-skarbowych oraz czynności sprawdzających. Skutecznie reprezentuję interesy Klientów również przed sądami administracyjnymi (Wojewódzkie Sądy Administracyjne i Naczelny Sąd Administracyjny).

Doradzam przedsiębiorcom jak bezpiecznie i optymalnie zarządzać swoimi podatkami, pomagając w rozwoju biznesów.

Biegle władam językiem angielskim, w tym angielskim prawniczym.

Sandra Anna Warda

Jestem radcą prawnym. Moim celem zawodowym jest pomoc w rozwiązywaniu problemów prawnych oraz zapewnienie, że działalność gospodarcza, którą prowadzą moi klienci jest zgodna z obowiązującymi przepisami prawnymi.
Jestem właścicielem kancelarii radcy prawnego, współpracującej z Kancelarią Usług Księgowych Agnieszki Larysy Kubiak.
Prowadzona przeze mnie kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną przedsiębiorcom i klientom indywidualnym, także w trybie zdalnym.

Jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku. Odbyłam aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Złożyłam egzamin zawodowy kończący aplikację z jedną z dziesięciu najlepszych lokat na roku.
Ukończyłam prawo na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Gdańskim. Jestem także absolwentem studiów podyplomowych na kierunku prawo podatkowe Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku.
Biegle władam językiem angielskim, w tym angielskim prawniczym.

Posiadam wieloletnie, bogate doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców z różnych sektorów gospodarki. W swojej dotychczasowej praktyce świadczyłam pomoc prawną na rzecz podmiotów między innymi z branży paliwowej, transportowej, medycznej, budowlanej czy produkcyjnej.
Prowadzona przeze mnie kancelaria świadczy pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, w tym prawa spadkowego, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego, prawa karnego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zapewniam pełne doradztwo prawne, reprezentację w postępowaniach sądowych, administracyjnych i egzekucyjnych, jak również udzielam porad prawnych przy zakładaniu działalności gospodarczej i spółek oraz przekształcaniu formuły ich działania.
Świadczę usługi prawne skierowane zarówno do przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych.

Dr Danuta Maria Boike

Moja przygoda z rachunkowością rozpoczęła się w latach 90 ubiegłego wieku i trwa do dnia dzisiejszego. Wieloletnia główna księgowa, nauczycielka rachunkowości w szkole średniej, adiunkt uczelni wyższej prowadząca  wykłady i ćwiczenia z przedmiotów z rachunkowości, podatków i finansów. Jestem członkiem Zarządu Stowarzyszenia Księgowych – Oddział Okręgowy w Gdańsku. Posiadam świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 47643/2010.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, gdzie uzyskałam tytuł naukowy doktora nauk społecznych, studia doktoranckie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, studia magisterskie na kierunku rachunkowości i finanse w Akademii Morskiej. Autorka prac z zakresu kwestii finansowych polityki zdrowotnej.

Doświadczenie w pracy zawodowej zdobywałam współpracując z podmiotami gospodarczymi prowadząc księgi rachunkowe w branżach usługowych, handlowych, produkcyjnych.

Pełnię w kancelarii funkcję audytora ksiąg handlowych.

 

 

Natalia Rosada

Doradca podatkowy 

nr wpisu 13942

Absolwentka międzywydziałowego kierunku studiów „Podatki i doradztwo podatkowe” na Uniwersytecie Gdańskim. Pracę magisterską pt.: „Preferencyjne opodatkowanie transakcji wewnątrzwspólnotowych a poziom strat fiskalnych w latach 2015-2020” napisałam w Katedrze Prawa Finansowego Wydziału Prawa i Administracji.

Od kilku lat moja praca zawodowa koncentruje się wokół doradztwa podatkowego oraz księgowości. W obszarze moich szczególny zainteresowań znajduje się podatek VAT, CIT, PIT oraz prawo spółek handlowych. 

Skrupulatnie śledzę nowości pojawiające się w obszarze podatków. Jestem autorką publikacji z zakresu prawa podatkowego. Prywatnie pasjonatka literatury, dalekich podróży i włoskiej kuchni.

W przystępny sposób potrafię wyjaśnić wszelkie zawiłości prawa podatkowego by dzięki temu ułatwić prowadzenie biznesu przedsiębiorcom. Interes podatnika jest dla mnie zawsze na pierwszym miejscu.

O nas

Dlaczego warto nam zaufać

Doświadczenie

Doświadczenie zdobywane od 2002 roku w prowadzeniu księgowości zróżnicowanych branż. Wykwalifikowany zespół, który bierze udział w szkoleniach, aby być na bieżąco z aktualnymi przepisami.

Kompleksowość

Kompleksowo obsługujemy zarówno dział księgowy, kadrowo-płacowy. Współpracujemy ze specjalistami w zakresie prawa, szkoleń BHP, medycyny pracy oraz serwis IT. Pomagamy w zakładaniu działalności gospodarczej i spółek.

Zaangażowanie

Jesteśmy zaangażowani w każdą prowadzoną przez nas firmę. Pomagamy, doradzamy. Każdy klient traktowany jest indywidualnie.

Ubezpieczenie

Nasza Kancelaria posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Kwalifikacje

Studia wyższe, studia podyplomowe, a także dziesiątki szkoleń, które pozwalają świadczyć usługi księgowe na najwyższym poziomie.